Garanti Koşulları

Sitemizde yer alan; ev dekorasyonu, aydınlatma, mutfak ve banyo ile ilgili ürünlerimiz aksi belirtilmediği sürece üretici firmaların garantisi altındadır.

Garanti süresi, ürün ya da ürünlerimizin teslim tarihinden itibaren asgari 2 yıldır.

Deforme olmuş, üzerinde değişiklik yapılmış, orijinal kutusu ya da ambalajı bozulmuş ürünler garanti kapsamı dışındadır.

Ürünlerin arızalanması durumunda, arızanın ne olduğuna dair bilgi içeren notunuz ile birlikte ürünlerin bize gönderilmesi gerekmektedir.

Elimize ulaşan ürünler, üretici firmanın servisine gönderildikten sonra teste tabi tutulur. Ürünlerin arızalı olup olmadığının onaylanması gerekmektedir.

Arızalı olduğu onaylanan ürünler, tamiri yapılmak üzere işleme alınır.

Arızanın garanti kapsamı dışında olduğu tespit edilirse ya ürün tekrar tüketicimize iade edilir ya da tüketicimizin onayı alınarak, ücretli tamiri gerçekleşir.

Garanti kapsamında olan ürünlerimiz için tamirde geçen süre garanti süresine eklenmektedir. Onarım süresi yasal olarak, maksimum 30 iş günüdür.

Bu süre içinde ürün onarılamazsa veya onarılamayacak durumda olursa, birebir değişim yapılır ve tekrar tüketicimize gönderilir.

Stoğumuzda aynı ürün mevcut değil ise ürün geri alınır ve tüketicimize para iadesi yapılır.

Tüketicilerimizin; ücretsiz onarım, iade veya değişim talebini, 14 iş günü içerisinde bize bildirmeleri gerekmektedir. Ürün iade talebi ile ilgili ayrıntılı bilgiye 'İptal ve İade Koşulları' bölümümüzden ulaşabilirsiniz.

Kargo yetkilisi tarafından size teslim edilen ürün ya da ürünleri mutlaka kontrol ediniz.

Hasarlı ürün ya da ürünleri teslim almayınız ve iletişim bölümünden bizimle irtibata geçiniz.