Yedi Adımda Ev Düzenleme Sanatı

Tabi tabi biliyorum sizin eviniz zaten düzenli! Yalnız arada mutfakta patates-soğan birbirine karışmıyor; yatak odasında aynanın önündeki onlarca makyaj malzemeleri içinden istediğinizi bulamadığınız olmuyor mu? Peki ya çekmecelerdeki ufak-tefek, incik-boncuk cisimcikler üstünüze üstünüze gelmiyor mu? O halde yapılacaklar belli…

1.)     Mutfakta patates soğanları Evino 3lü hasır sepete doldurun.

2.)    Çamaşırlarınızı Evino çamaşır mandalı ile ipe tutturun.

3.)    Atmaya kıyamadığınız eski hediyelik eşyalarınızı Evino dekoratif kalpli mukavva kutuya koyup yatağın altına iteleyin.

4.)     Şifonyerin önünde birbirine girmiş makyaj malzemelerini Evino metal makyaj çantasına yerleştirin. Yine şifonyerin üstünde dursun. Artık daha düzenli, daha şık.

5.)     Alelacele bir yere yetişmeye çalışırken çekmecede telefon kulaklığı gibi birbirine girmiş bir türlü seçemediğiniz takılarınızı Evino metal takı askısına takın. Makyaj çantasının yanında ne de güzel durdu!

6.)     Eşinizin saatlerinin de sizin takılardan aşağı kalır yanı yok hani! Bunun için de Evino aynalı saat kutusu emrinizde!

7.)    Peki ya eski fotoğraflar? Evet eskiden fotoğraflar bastırılırdı. (Şimdiki gibi instagram sayfasında saklanmazdı.) Bazılarımızın evinde hala onlarca fotoğraf ve albüm var. Sağda solda, erişilmez bulunmaz yerlerde durmasın. Evino ahşap marine kutu içinde, konsolun üstünde dursun anılarınız.

Nasıl, şimdiden içiniz rahatladı, bi’ ferahladınız değil mi? Hala adres soruyorsanız...=> http://www.moddahome.com/

Leave A reply

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good