İptal ve İade Koşulları

İptal Şartları

Siparişini verdiğiniz ürün ya da ürünlerinizi, kargo sürecine girmeden önce iptal etme hakkınız bulunmaktadır.

Müşteri servisimizi arayarak iptal isteğinizi belirtmeniz halinde, siparişiniz iptal edilecek ve sipariş tutarınız eksiksiz olarak, alışverişte kullandığınız kredi kartınıza geri ödenecektir.

Siparişinizin kargoya tesliminden sonra iptal isteğinde bulunmanız halinde, siparişiniz kargo firmasından geri istenir.

Kargonun tarafımıza ulaşmasıyla birlikte sipariş tutarınız ve kargo ücreti düşülerek, alışverişte kullandığınız kredi kartınıza geri ödenir.

İptal ya da iade ettiğiniz ürünleriniz ile ilgili para iadesi, ürünün bize ulaşmasından itibaren 24 saat içinde alışverişte kullanmış olduğunuz kredi kartınıza yapılır.

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünlerinizi teslim aldığınız günden itibaren, 14 iş günü içerisinde müşteri servisimize başvuruda bulunarak iade edebilmeniz mümkündür.

Ürün iade taleplerinizi, sitemizde yer alan 'ürün iadesi' bölümünden ilgili formu doldurarak bize iletebilirsiniz. 

İade etmek istediğiniz ürün ya da ürünlerin; zarar görmemiş haliyle, fatura, garanti belgesi varsa hediye ürünleriyle birlikte, size belirteceğimiz adrese kargo aracılığıyla gönderilmesi gerekmektedir.

İade etmek istediğiniz ürünleri anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo firması ile gönderdiğiniz taktirde,  kargo ücreti sitemiz tarafından karşılanacaktır. Diğer kargo firmaları ile gönderilen ürün iadelerinde kargo ücreti,  tüketicimiz tarafından karşılanmalıdır. 

Sitemiz tarafından onay alınmadan önce iade talebinde bulunulursa, iade talebiniz kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır.                              

İade ettiğiniz ürünler bize ulaştıktan sonra kredi kartı ile ödeme yapılmışsa kredi kartınıza, havale ya da EFT yoluyla ödeme yapılmışsa banka hesabınıza gönderilir.

Para iadesi işlemi tamamlandığında, sitemizde kayıtlı olan e posta adresinize bilgi mesajı gönderilecektir.

Ödemelerinizin hesabınıza yansıması, bankaların yoğunluk ya da işlem süresine göre değişiklik gösterebilir.